Лежак для котів і собак Samuel, 60 х 50 х 17 см, зелений/сірий, Kerbl
SKU
81318
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81318 |
| Колір виробника | зелений/сірий |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653927304 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 63079098 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 81318 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/24 |
| Чиста висота продукту | 17 cm |
| Чиста довжина продукту | 60 cm |
| Чиста вага продукту | 0.908 kg |
| Маса нетто | 0.91 kg |
| Чиста ширина продукту | 50 cm |
| Ширина коробки | 51 cm |
| Висота коробки | 50 cm |
| довжина коробки | 60 cm |
| Вага коробки | 5.448 kg |
