Лежак для собак Dreamer, пластиковий, 60 х 40 х 20 см, чорний, Kerbl
SKU
80430
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80430 |
| Колір виробника | чорний |
| Країна походження | Włochy |
| Основний EAN-13 | 4018653216118 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 39269097 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80430 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/324 |
| Чиста висота продукту | 20 cm |
| Чиста довжина продукту | 60 cm |
| Чиста вага продукту | 0.72 kg |
| Маса нетто | 0.72 kg |
| Чиста ширина продукту | 40 cm |
