Лежак для собак Dreamer, пластиковий, 80 х 65 х 25 см, чорний, Kerbl
SKU
80431
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80431 |
| Колір виробника | чорний |
| Країна походження | Włochy |
| Основний EAN-13 | 4018653216125 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 39269097 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80431 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/168 |
| Чиста висота продукту | 25 cm |
| Чиста довжина продукту | 80 cm |
| Чиста вага продукту | 1.43 kg |
| Маса нетто | 1.43 kg |
| Чиста ширина продукту | 60 cm |
