Лежак для собак Dreamer, пластиковий, 95 х 70 х 29 см, чорний, Kerbl
SKU
80432
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80432 |
| Колір виробника | чорний |
| Країна походження | Włochy |
| Основний EAN-13 | 4018653216132 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 39269097 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80432 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/42 |
| Чиста висота продукту | 29 cm |
| Чиста довжина продукту | 95 cm |
| Чиста вага продукту | 1.95 kg |
| Маса нетто | 1.95 kg |
| Чиста ширина продукту | 70 cm |
