Лежак для собак Fluffy, 60 х 18 см, світло-сірий, Kerbl
SKU
80423
- виготовлений з м'якого і теплого плюшу, дуже ніжного і неймовірно приємного на дотик матеріалу.
- Подушка ідеально підходить для загортання вашого улюбленця, надання йому душевного спокою та має антистресову дію.
- М'який наповнювач дозволяє лежанці ідеально адаптуватися до форми тварини.
- матеріал: 100% поліестер
- основа: протиковзка
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80423 |
| Колір виробника | сірий |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653211229 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 63079010 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80423 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Діаметр | 60 cm |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/72 |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 60 cm |
| Чиста вага продукту | 0.873 kg |
| Маса нетто | 0.87 kg |
| Чиста ширина продукту | 60 cm |
| Ширина коробки | 18 cm |
| Висота коробки | 48 cm |
| довжина коробки | 70 cm |
| Вага коробки | 5.238 kg |
