Лежак для собак Fluffy, 60 х 18 см, темно-сірий, Kerbl
SKU
80409
- виготовлено з м'якого та теплого плюшу, який є дуже ніжним і неймовірно приємним на дотик матеріалом.
- подушка ідеально підходить для обгортання домашнього улюбленця та заспокоєння, діє як антистрес.
- м'яке наповнення робить лежанку ідеальною для форми тварини.
- матеріал: 100% поліестер
- основа: протиковзка
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80409 |
| Колір виробника | сірий |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653143193 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 63079010 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80409 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Діаметр | 60 cm |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/72 |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 60 cm |
| Чиста вага продукту | 0.873 kg |
| Маса нетто | 0.87 kg |
| Чиста ширина продукту | 60 cm |
| Ширина коробки | 35 cm |
| Висота коробки | 29 cm |
| довжина коробки | 60 cm |
| Вага коробки | 5.238 kg |
