Лежак для собак Fluffy, 80 х 60 х 22 см, бежевий, Kerbl
SKU
80443
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80443 |
| Колір виробника | бежевий |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653253724 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 63079010 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80443 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/8/32 |
| Чиста висота продукту | 7 cm |
| Чиста довжина продукту | 89 cm |
| Чиста вага продукту | 1.902 kg |
| Маса нетто | 1.9 kg |
| Чиста ширина продукту | 58 cm |
| Ширина коробки | 60 cm |
| Висота коробки | 45 cm |
| довжина коробки | 90 cm |
| Вага коробки | 15.216 kg |
