Лежак на ніжках для собак Vacation, 107 x 65 x 20 см, чорний, Kerbl
SKU
80344
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80344 |
| Колір виробника | чорний |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653944974 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 94017900 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80344 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/8/80 |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 66 cm |
| Чиста вага продукту | 3.341 kg |
| Маса нетто | 3.34 kg |
| Чиста ширина продукту | 22 cm |
| Ширина коробки | 48 cm |
| Висота коробки | 25 cm |
| довжина коробки | 68.5 cm |
| Вага коробки | 26.728 kg |
