Лежак на ніжках для собак Vacation, 130 x 80 x 20 см, чорний, Kerbl
SKU
80345
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80345 |
| Колір виробника | чорний |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653944981 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 94017900 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80345 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/60 |
| Чиста висота продукту | 7 cm |
| Чиста довжина продукту | 83 cm |
| Чиста вага продукту | 3.986 kg |
| Маса нетто | 3.99 kg |
| Чиста ширина продукту | 22.5 cm |
| Ширина коробки | 42 cm |
| Висота коробки | 25 cm |
| довжина коробки | 84.5 cm |
| Вага коробки | 23.916 kg |
