Лежанка для гризунів на ніжках, 38 х 38 см, Kerbl
SKU
81811
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81811 |
| Код постачальника | 81811 |
| Код CN | 63079098 |
| Основний EAN-13 | 4018653216477 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/696 |
| Чиста ширина продукту | 9 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 42 cm |
| Чиста вага продукту | 0.448 kg |
| Маса нетто | 0.45 kg |
| Висота коробки | 34 cm |
| довжина коробки | 38 cm |
| Вага коробки | 5.376 kg |
| Ширина коробки | 24 cm |
