Лежанка для кота Alice, 58 см, бежева, Kerbl
SKU
82640
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82640 |
| Код постачальника | 82640 |
| Колір виробника | бежевий |
| Код CN | 94017100 |
| Основний EAN-13 | 4018653067024 |
| Діаметр | 58 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/8/64 |
| Чиста ширина продукту | 58 cm |
| Чиста висота продукту | 12 cm |
| Чиста довжина продукту | 58 cm |
| Чиста вага продукту | 1.22 kg |
| Маса нетто | 1.22 kg |
| Висота коробки | 36 cm |
| довжина коробки | 52.5 cm |
| Вага коробки | 9.76 kg |
| Ширина коробки | 51 cm |
