Лежанка для кота Sharon, 50 см, біла, Kerbl
SKU
82593
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82593 |
| Код постачальника | 82593 |
| Колір виробника | білий |
| Код CN | 94017900 |
| Основний EAN-13 | 4018653825938 |
| Діаметр | 50 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/80/6700 |
| Чиста ширина продукту | 50 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 52 cm |
| Чиста вага продукту | 1.003 kg |
| Маса нетто | 1 kg |
| Висота коробки | 37 cm |
| довжина коробки | 52.5 cm |
| Вага коробки | 10.03 kg |
| Ширина коробки | 51.5 cm |
