Лежанка для котів і собак, 54 х 45 см, коричнева, Kerbl
SKU
82566
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Код постачальника | 82566 |
| Колір виробника | коричневий |
| Код CN | 63079010 |
| Основний EAN-13 | 4018653825662 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/24/144/12744 |
| Чиста ширина продукту | 42 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 52 cm |
| Чиста вага продукту | 0.246 kg |
| Маса нетто | 0.25 kg |
| Висота коробки | 76 cm |
| довжина коробки | 48 cm |
| Вага коробки | 5.904 kg |
| Ширина коробки | 37 cm |
