Лежанка-спальний мішок для кота Thea, 40 х 70 х 12 см, коричневий, Kerbl
SKU
81618
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81618 |
| Код постачальника | 81618 |
| Код CN | 63079098 |
| Основний EAN-13 | 4018653964552 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/72 |
| Чиста ширина продукту | 26.5 cm |
| Чиста висота продукту | 16 cm |
| Чиста довжина продукту | 44 cm |
| Чиста вага продукту | 0.4 kg |
| Маса нетто | 0.4 kg |
| Висота коробки | 54 cm |
| довжина коробки | 49.5 cm |
| Вага коробки | 4.8 kg |
| Ширина коробки | 45 cm |
