Лезо для електричного приладу для купірування хвостів, Kerbl
SKU
22719
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 22719 |
| Старий код SKU | 02-0033-001 |
| Код постачальника | 22719 |
| Основний EAN-13 | 4018653227190 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 85159080 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/100 |
| Чиста ширина продукту | 6 cm |
| Чиста висота продукту | 0.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 9.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.018 kg |
| Ширина коробки | 11.5 cm |
| Висота коробки | 11 cm |
| довжина коробки | 21 cm |
| Вага коробки | 1.897 kg |
| Маса нетто | 0.02 kg |
