Лезо для машинки для стрижки R6, 24/18, Kerbl
SKU
18915
| Другий код | 18915 |
|---|---|
| Основний EAN-13 | 4018653189153 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 18915 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 85109000 |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/50 |
| Чиста ширина продукту | 13 cm |
| Чиста висота продукту | 2.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 15 cm |
| Чиста вага продукту | 0.09 kg |
| Маса нетто | 0.09 kg |
| Ширина коробки | 19 cm |
| Висота коробки | 18 cm |
| довжина коробки | 39 cm |
| Вага коробки | 4.5 kg |
