Ліхтарик світлодіодний акумуляторний MiniFire Akku, 300 лм, Kerbl
SKU
345620
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 345620 |
| Основний EAN-13 | 4018653137666 |
| Діаметр | 28.5 mm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 345620 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 85131000 |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |
| Чиста ширина продукту | 2.85 cm |
| Чиста висота продукту | 2.85 cm |
| Чиста довжина продукту | 13.1 cm |
| Чиста вага продукту | 0.22 kg |
| Маса нетто | 0.22 kg |
| Ширина коробки | 27 cm |
| Висота коробки | 16 cm |
| довжина коробки | 35 cm |
| Вага коробки | 4.4 kg |
