Липка стрічка для мух у рулоні CIT 3D, 10 см x 7 м, Kerbl
SKU
299905
| Марка | CIT |
|---|---|
| Другий код | 299905 |
| Старий код SKU | 12-0329 |
| Код постачальника | 299905 |
| Основний EAN-13 | 4018653129883 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 38089990 |
| Країна походження | Szwecja |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |
| Чиста ширина продукту | 5 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 10.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.167 kg |
| Ширина коробки | 23.5 cm |
| Висота коробки | 29.5 cm |
| довжина коробки | 38 cm |
| Вага коробки | 11.69 kg |
| Маса нетто | 0.17 kg |
