Літієва батарея 3V, CR123A, Kerbl
SKU
81888
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81888 |
| Код постачальника | 81888 |
| Код CN | 85065030 |
| Основний EAN-13 | 3700192303190 |
| Додаткова інформація | 1 zapasowa bateria litowa 3 V CR123A |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Напруга [V] | 3 V |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12 |
| Маса нетто | 0.02 kg |
