Ліжко пластикове, 80,5 х 49 х 32 см, сіре, Кербл
SKU
80331
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80331 |
| Код постачальника | 80331 |
| Колір виробника | сірий |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 8003507976313 |
| Призначено для | 80355 |
| Виробник | Stefanplast S.P.A. |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Włochy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/132 |
| Чиста ширина продукту | 55 cm |
| Чиста висота продукту | 32 cm |
| Чиста довжина продукту | 80.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.7 kg |
| Маса нетто | 0.7 kg |
| Висота коробки | 45 cm |
| довжина коробки | 80 cm |
| Вага коробки | 9.65 kg |
| Ширина коробки | 56 cm |
