Лизунець для гризунів кексик з мінералами, 50 г, Kerbl
SKU
81817
- з мінералами та солями для здорової шерсті та міцних кісток
- забезпечує природне стирання зубів
- ідеально підходить для всіх гризунів
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81817 |
| Код постачальника | 81817 |
| Код CN | 25010099 |
| Основний EAN-13 | 4018653216514 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/72/1440 |
| Чиста ширина продукту | 8.7 cm |
| Чиста висота продукту | 4.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 15 cm |
| Чиста вага продукту | 0.085 kg |
| Маса нетто | 0.09 kg |
| Висота коробки | 34 cm |
| довжина коробки | 37.5 cm |
| Вага коробки | 6.12 kg |
| Ширина коробки | 28 cm |
