Лизунець для гризунів морква з мінералами, 35 г, Kerbl
SKU
81816
- з мінералами та солями для здорової шерсті та міцних кісток
- забезпечує природне стирання зубів
- з дротяною ручкою
- ідеально підходить для всіх гризунів
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81816 |
| Код постачальника | 81816 |
| Код CN | 25010099 |
| Основний EAN-13 | 4018653216507 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/72 |
| Чиста ширина продукту | 9.5 cm |
| Чиста висота продукту | 17 cm |
| Чиста довжина продукту | 3 cm |
| Чиста вага продукту | 0.083 kg |
| Маса нетто | 0.08 kg |
| Висота коробки | 28 cm |
| довжина коробки | 40 cm |
| Вага коробки | 5.976 kg |
| Ширина коробки | 20 cm |
