Лизунець для гризунів з гімалайської солі, з тримачем, 80 г, Kerbl
SKU
82879
- прибл. 80 г
- натуральна сіль гірського кристалу (100%)
- з важливими мінералами та мікроелементами
- підтримує імунну систему
- з ручкою
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82879 |
| Код постачальника | 82879 |
| Код CN | 25010099 |
| Основний EAN-13 | 4018653828793 |
| Діаметр | 5 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Попередження | *Sól górska pochodzi z łańcucha wzgórz w północnym Pakistanie. |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Pakistan |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/2688 |
| Чиста ширина продукту | 8 cm |
| Чиста висота продукту | 2.6 cm |
| Чиста довжина продукту | 14 cm |
| Чиста вага продукту | 0.099 kg |
| Маса нетто | 0.1 kg |
| Висота коробки | 10 cm |
| довжина коробки | 17 cm |
| Вага коробки | 1.188 kg |
| Ширина коробки | 16.5 cm |
