Лизунець для гризунів з гірської кристалічної солі, на шнурку, 80 г, Kerbl
SKU
83135
- 100% натуральна гірська кристалічна сіль;
- містить ключові мінерали;
- з підвіскою.
Це натуральний продукт, виготовлений вручну, тому лизунці можуть відрізнятися за формою та кольором від показаного на фотографії
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83135 |
| Код постачальника | 83135 |
| Код CN | 25010099 |
| Основний EAN-13 | 4018653285619 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Pakistan |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/48/2304 |
| Чиста ширина продукту | 7.5 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 15.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.1 kg |
| Маса нетто | 0.1 kg |
| Висота коробки | 25 cm |
| довжина коробки | 32.5 cm |
| Вага коробки | 4.8 kg |
| Ширина коробки | 32.5 cm |
