Лопатка для прибирання котячого лотка, дрібні отвори, Kerbl
SKU
84161
- різні кольори
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 84161 |
| Код постачальника | 84161 |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 9003687053919 |
| Додаткова інформація | drobne |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/60/1920 |
| Чиста ширина продукту | 9.5 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 26 cm |
| Чиста вага продукту | 0.04 kg |
| Маса нетто | 0.04 kg |
| Висота коробки | 56 cm |
| довжина коробки | 62 cm |
| Вага коробки | 9.6 kg |
| Ширина коробки | 31 cm |
