Лопатка для прибирання котячого лотка Shaker, з кришкою, бежева, 28 х 10 см, Kerbl
SKU
81697
- з кришкою, що струшується, для ефективного та економічного очищення наповнювача
- просте управління, зручність використання
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81697 |
| Код постачальника | 81697 |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4018653167755 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Włochy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/16/1856 |
| Чиста ширина продукту | 10 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 28 cm |
| Чиста вага продукту | 0.07 kg |
| Маса нетто | 0.07 kg |
| Висота коробки | 18 cm |
| довжина коробки | 29 cm |
| Вага коробки | 1.12 kg |
| Ширина коробки | 29 cm |
