Лопатка для видалення кліщів Smartick, набір 2 шт, Kerbl
SKU
80559
- у 2-компонентному наборі для видалення великих і малих кліщів;
- швидке, безпечне і безболісне видалення кліщів обертальним рухом;
- для використання у собак, котів, коней та інших істот;
- спеціальна форма запобігає роздавлюванню живота кліща (зменшуючи ризик зараження);
- з отвором для ключів.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80559 |
| Код постачальника | 80559 |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 850646000410 |
| Виробник | H3D |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Czechy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/288/8640 |
| Чиста ширина продукту | 9 cm |
| Чиста висота продукту | 1.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 15 cm |
| Чиста вага продукту | 0.013 kg |
| Маса нетто | 0.01 kg |
| Висота коробки | 9.5 cm |
| довжина коробки | 15 cm |
| Вага коробки | 0.156 kg |
| Ширина коробки | 9.5 cm |
