Лопатка для відважування корму, алюмінієва, 900 г, Kerbl
SKU
29758
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 29758 |
| Старий код SKU | 10-5041 |
| Код постачальника | 29758 |
| Основний EAN-13 | 4018653297582 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 82011000 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Матеріал | Алюміній |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/50/800 |
| Чиста ширина продукту | 12 cm |
| Чиста висота продукту | 7 cm |
| Чиста довжина продукту | 32 cm |
| Чиста вага продукту | 0.234 kg |
| Ширина коробки | 35 cm |
| Висота коробки | 28 cm |
| довжина коробки | 36 cm |
| Вага коробки | 12.42 kg |
| Маса нетто | 0.23 kg |
