Лоток для привчання цуценят до туалету, 60 х 40 х 4 см, Kerbl
SKU
81990
- з пластику
- ідеально підходить для виховання собак
- для цуценят, хворих і інвалідів собак
- легко чистити
- з імітацією дерева
- в комплекті без підкладки
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81990 |
| Колір виробника | сірий |
| Країна походження | Włochy |
| Основний EAN-13 | 8003507988002 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 39269097 |
| Виробник | Stefanplast S.P.A. |
| Код постачальника | 81990 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/14/168 |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 60 cm |
| Чиста вага продукту | 0.2 kg |
| Маса нетто | 0.2 kg |
| Чиста ширина продукту | 40 cm |
| Ширина коробки | 60 cm |
| Висота коробки | 40 cm |
| довжина коробки | 6061 cm |
| Вага коробки | 2.8 kg |
