Лоток-туалет для собак XL, 60 х 90 см, кремовий, Kerbl
SKU
80543
- ідеально підходить для вирощування собак
- для цуценят і хворих або літніх собак
- з нековзними гумовими ніжками
- легко очистити
- пральна машина не входить у комплект
- відповідна вставка: 80741
- матеріал: пластик
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80543 |
| Колір виробника | бежевий/білий |
| Країна походження | Włochy |
| Основний EAN-13 | 4018653216217 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 39269097 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80543 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/126 |
| Чиста висота продукту | 59 cm |
| Чиста довжина продукту | 4 cm |
| Чиста вага продукту | 2.07 kg |
| Маса нетто | 2.07 kg |
| Чиста ширина продукту | 89 cm |
