Лоток закритий Emma Eco, чорно-зелений, 65 х 44 х 46 см, Kerbl
SKU
80979
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80979 |
| Код постачальника | 80979 |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4018653282564 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Włochy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/48 |
| Чиста ширина продукту | 43 cm |
| Чиста висота продукту | 24 cm |
| Чиста довжина продукту | 69 cm |
| Чиста вага продукту | 1.761 kg |
| Маса нетто | 1.76 kg |
| Висота коробки | 51 cm |
| довжина коробки | 68 cm |
| Вага коробки | 10.566 kg |
| Ширина коробки | 42 cm |
