М'яч для ласощів для гризунів, 7 см, Kerbl
SKU
81794
- кулька-наповнювач для смаколиків для гризунів
- розмір отвору можна регулювати індивідуально
- закуски випадають при катанні
- матеріал: пластик
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81794 |
| Код постачальника | 81794 |
| Основний EAN-13 | 4018653140598 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/48/864 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 16 cm |
| Чиста вага продукту | 0.075 kg |
| Ширина коробки | 31 cm |
| Висота коробки | 29.5 cm |
| довжина коробки | 57 cm |
| Вага коробки | 3.6 kg |
| Маса нетто | 0.08 kg |
