М'яч для поросят Anti-Stress, 30 см, Kerbl
SKU
22121
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 22121 |
| Старий код SKU | 02-0073 |
| Основний EAN-13 | 4018653221211 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/33/66 |
| Чиста ширина продукту | 29 cm |
| Чиста висота продукту | 29 cm |
| Чиста довжина продукту | 29 cm |
| Чиста вага продукту | 0.8 kg |
| Ширина коробки | 80 cm |
| Висота коробки | 95 cm |
| довжина коробки | 120 cm |
| Вага коробки | 26.4 kg |
| Маса нетто | 0.8 kg |
