М'яч для поросят Anti-Stress, 30 см, у картонній упаковці, Kerbl
SKU
22120
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 22120 |
| Старий код SKU | 02-0072 |
| Код постачальника | 22120 |
| Основний EAN-13 | 4018653221204 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Niemcy |
| Діаметр | 30 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/40 |
| Чиста ширина продукту | 30 cm |
| Чиста висота продукту | 30 cm |
| Чиста довжина продукту | 31 cm |
| Чиста вага продукту | 1.206 kg |
| Маса нетто | 1.21 kg |
