М'яч для жування з натурального каучуку для свиней, 75 мм, без ланцюга, Kerbl
SKU
22653
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 22653 |
| Старий код SKU | 02-0136 |
| Код постачальника | 22653 |
| Основний EAN-13 | 4018653226537 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 40169997 |
| Країна походження | Sri Lanka |
| Діаметр | 75 mm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/60/1200 |
| Чиста ширина продукту | 6.5 cm |
| Чиста висота продукту | 6.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 7 cm |
| Чиста вага продукту | 0.217 kg |
| Ширина коробки | 40.5 cm |
| Висота коробки | 10.2 cm |
| довжина коробки | 41 cm |
| Вага коробки | 5.425 kg |
| Маса нетто | 0.22 kg |
