М'яч-пищалка для собак ToyFastic Squeaky, 6 см, оранжевий, Kerbl
SKU
81483
- з термопластичної гуми
- виключно міцна та стійка до укусів
- дружня до зубів та ясен
- непотоплювана
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81483 |
| Код постачальника | 81483 |
| Колір виробника | помаранчевий |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4018653067338 |
| Діаметр | 6 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/36/1800 |
| Чиста ширина продукту | 9.5 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 16 cm |
| Чиста вага продукту | 0.061 kg |
| Маса нетто | 0.06 kg |
| Висота коробки | 21 cm |
| довжина коробки | 34 cm |
| Вага коробки | 2.196 kg |
| Ширина коробки | 22 cm |
