М'яч-пищалка для собак ToyFastic Squeaky, 7,5 см, оранжевий, Kerbl
SKU
81484
- з термопластичної гуми
- виключно міцна та стійка до укусів
- дружня до зубів та ясен
- непотоплювана
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81484 |
| Код постачальника | 81484 |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4018653067345 |
| Діаметр | 7.5 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/24/1152 |
| Чиста ширина продукту | 9.5 cm |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 15.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.095 kg |
| Маса нетто | 0.1 kg |
| Висота коробки | 18 cm |
| довжина коробки | 34 cm |
| Вага коробки | 2.28 kg |
| Ширина коробки | 26 cm |
