Маркувальна нейлонова шлейка для баранів, з застібкою, Kerbl
SKU
2797
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 2797 |
| Старий код SKU | 03-0049 |
| Код постачальника | 2797 |
| Основний EAN-13 | 4018653270974 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 42010000 |
| Країна походження | Pakistan |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/50/200 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 34 cm |
| Чиста вага продукту | 0.403 kg |
| Ширина коробки | 39 cm |
| Висота коробки | 34 cm |
| довжина коробки | 45 cm |
| Вага коробки | 22.29 kg |
| Маса нетто | 0.4 kg |
