Маркувальний нашийник, 40 мм х 135 см, зелений/білий, Kerbl
SKU
20866
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 20866 |
| Старий код SKU | 07-0046 |
| Код постачальника | 20866 |
| Основний EAN-13 | 4018653208663 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 42010000 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/2500 |
| Чиста ширина продукту | 5.5 cm |
| Чиста висота продукту | 2.2 cm |
| Чиста довжина продукту | 135 cm |
| Чиста вага продукту | 0.18 kg |
| Маса нетто | 0.18 kg |
