Машинка для стрижки Cordless Turbo A5, 3,6V, блакитна, Oster
SKU
18598
| Марка | OSTER |
|---|---|
| Код постачальника | 18598 |
| Другий код | 18598 |
| Тип живлення | Батарейка |
| Обороти за хвилину | 3600 |
| Час роботи | 80 min |
| Колір виробника | синій |
| Маса нетто | 1.38 kg |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653245637 |
| Ємність [Ач] | 2900 mAh |
| Виробник | Oster GmbH Newell Brands |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 85102000 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Час зарядки батареї | 150 min |
| Висота коробки | 25.5 cm |
| довжина коробки | 21.7 cm |
| Вага коробки | 5.52 kg |
| Ширина коробки | 33.8 cm |
| Чиста висота продукту | 10.4 cm |
| Чиста довжина продукту | 16.1 cm |
| Чиста вага продукту | 1.38 kg |
| Чиста ширина продукту | 24.4 cm |

