Машинка для стрижки Golden A5, одношвидкісна, 45 Вт, чорна, Oster
SKU
18555
| Марка | OSTER |
|---|---|
| Код постачальника | 18555 |
| Другий код | 18555 |
| Тип живлення | Від мережі (N) |
| Обороти за хвилину | 2200 |
| Маса нетто | 1.05 kg |
| Країна походження | Stany Zjednoczone |
| Додаткова інформація | Golden A5 z 2 stopniami prędkości i ok. 3300 podwójnymi skokami |
| Виробник | Oster GmbH Newell Brands |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 85102000 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/216 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Система ріжучої головки | Захопити |
| Висота коробки | 29 cm |
| довжина коробки | 31 cm |
| Вага коробки | 6.324 kg |
| Ширина коробки | 23 cm |
| Чиста висота продукту | 7.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 27 cm |
| Чиста вага продукту | 1.054 kg |
| Чиста ширина продукту | 15 cm |
Attachments and documentation

