Машинка для стрижки худоби Clipster FarmClipper Akku2, 2 батареї, блакитна, Aesculap
SKU
181891
Нова машинка для стрижки з акумуляторним живленням, призначена для великої рогатої худоби, це виняткова якість у порівнянні з ціною! У комплект поставки входять два літій-іонні акумулятори на 14,4 вольта, які забезпечують безперервну стрижку завдяки оптимізованим часам роботи та зарядки. FarmClipper Akku2 — це машинка для стрижки з фантастичними, універсальними характеристиками та відмінним управлінням.
- доступна у версії для коней та великої рогатої худоби
- у комплекті два літій-іонні акумулятори на 14,4 вольта
- оптимізовані часи роботи та зарядки (близько 1,5 години) для безперервної стрижки
- спеціальне, протиковзке покриття корпусу забезпечує комфорт під час роботи
| Марка | CLIPSTER |
|---|---|
| Код постачальника | 181891 |
| Другий код | 181891 |
| Тип живлення | Батарейка |
| Обороти за хвилину | 2300 |
| Час роботи | 120 min |
| Колір виробника | синій |
| Маса нетто | 3 kg |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653987285 |
| Ємність [Ач] | 2500 mAh |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Напруга [V] | 14.4 V |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 85102000 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/72 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Час зарядки батареї | 90 min |
| Вага продукту | 1090 г |
| Призначений для | ВРХ |
| Тип батареї/акумулятора | Літій-іонний |
| Висота коробки | 30 cm |
| довжина коробки | 43 cm |
| Вага коробки | 9 kg |
| Ширина коробки | 35 cm |
| Чиста висота продукту | 9 cm |
| Чиста довжина продукту | 41 cm |
| Чиста вага продукту | 3 kg |
| Чиста ширина продукту | 34 cm |
Attachments and documentation





