Машинка для стрижки овець, для приєднання черв'ячної передачі, Wellington
SKU
18155
| Код постачальника | 18155 |
|---|---|
| Другий код | 18155 |
| Тип живлення | Від мережі (N) |
| Обороти за хвилину | 2800 |
| Маса нетто | 1.65 kg |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653181553 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 85102000 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Чиста висота продукту | 10 cm |
| Чиста довжина продукту | 32 cm |
| Чиста вага продукту | 1.645 kg |
| Чиста ширина продукту | 15 cm |
