Машинка для стрижки овець, з шістьма передачами, FarmClipper Profi, Kerbl
SKU
18261
| Марка | CLIPSTER |
|---|---|
| Код постачальника | 18261 |
| Другий код | 18261 |
| Тип живлення | Від мережі (N) |
| Обороти за хвилину | 2400 |
| Колір виробника | червоний/чорний |
| Маса нетто | 2.97 kg |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653182611 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Напруга [V] | 220 V |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Рівень шуму | 87 dB |
| Код CN | 85102000 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/72 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Вага продукту | 1490 г |
| Призначений для | Овець |
| Висота коробки | 31.5 cm |
| довжина коробки | 42.5 cm |
| Вага коробки | 9.609 kg |
| Ширина коробки | 34.5 cm |
| Чиста висота продукту | 9.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 41.5 cm |
| Чиста вага продукту | 2.973 kg |
| Чиста ширина продукту | 33 cm |




