Масло для шкіри з бджолиним воском Bienenwachs, 1000 мл, Pharmakas Horse Fitform
SKU
32552
| Марка | PHARMAKAS HORSE FITFORM |
|---|---|
| Другий код | 32552 |
| Старий код SKU | 05-9083 |
| Код постачальника | 32552 |
| Основний EAN-13 | 4005611035072 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 34051000 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Pharmaka GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Об'єм | 1000 ml |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/384 |
| Чиста ширина продукту | 10 cm |
| Чиста висота продукту | 10 cm |
| Чиста довжина продукту | 25 cm |
| Чиста вага продукту | 0.995 kg |
| Ширина коробки | 29.5 cm |
| Висота коробки | 29.5 cm |
| довжина коробки | 30.5 cm |
| Вага коробки | 6.2 kg |
| Маса нетто | 1 kg |
