Меблевий гамак для котів, 49,5 х 43 см, білий, Kerbl
SKU
80912
| Марка | Kerbl Pet |
|---|---|
| Другий код | 80912 |
| Код постачальника | 80912 |
| Код CN | 63079010 |
| Основний EAN-13 | 4018653391075 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/120 |
| Чиста ширина продукту | 20 cm |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 46.5 cm |
| Чиста вага продукту | 1.278 kg |
| Маса нетто | 1.28 kg |
| Висота коробки | 24 cm |
| довжина коробки | 49 cm |
| Вага коробки | 8.486 kg |
| Ширина коробки | 46 cm |
Attachments and documentation

