Металева підтримка для сумки HayBag, Kerbl
SKU
326104
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 326104 |
| Основний EAN-13 | 4018653951255 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 326104 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 73089098 |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |
| Чиста ширина продукту | 40 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 100 cm |
| Чиста вага продукту | 7.5 kg |
| Маса нетто | 7.5 kg |
