Металеві деталі для курятника
SKU
81738-3
| Старий код SKU | 817383 |
|---|---|
| Код постачальника | 81738-3 |
| Код CN | 73269098 |
| Основний EAN-13 | 5902385821094 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |
| Чиста ширина продукту | 70 cm |
| Чиста висота продукту | 18 cm |
| Чиста довжина продукту | 100 cm |
| Чиста вага продукту | 20 kg |
| Маса нетто | 20 kg |
