Металевий держак для щітки, 150 см, Kerbl
SKU
29437
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 29437 |
| Старий код SKU | 10-5439 |
| Код постачальника | 29437 |
| Основний EAN-13 | 4018653294376 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73269098 |
| Країна походження | Włochy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/650 |
| Чиста ширина продукту | 3.3 cm |
| Чиста висота продукту | 3.3 cm |
| Чиста довжина продукту | 151.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.396 kg |
| Ширина коробки | 10 cm |
| Висота коробки | 10 cm |
| довжина коробки | 153 cm |
| Вага коробки | 3.96 kg |
| Маса нетто | 0.4 kg |
