Металевий кронштейн для стельового/настінного монтажу LED Indoor Spotlight 2019, Kerbl
SKU
345802
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 345802 |
| Основний EAN-13 | 4018653976098 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 345802 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 73269098 |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |
| Чиста ширина продукту | 20 cm |
| Чиста висота продукту | 7 cm |
| Чиста довжина продукту | 25.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.888 kg |
| Маса нетто | 0.89 kg |
| Ширина коробки | 41 cm |
| Висота коробки | 37 cm |
| довжина коробки | 52 cm |
| Вага коробки | 17.76 kg |
